HİT BASKI BİR SAATÇİOĞLU GROUP GİRİŞİMİDİR ®

Hit Baskı Saatçioğlu Group Ailesi Üyesidir. KASIMPAŞA ŞUBEMİZ AÇILMIŞTIR.

Merkez: Hobyar Mah. Aşirefendi Cad. Hanımeli Sok. Kısmet Han No.4 D.301 Sirkeci Fatih / İstanbul 

Şube : Yahya Kahya Mah Kasımpaşa Bostanı Sok No 4/18 Altay Pasajı Beyoğlu/İstanbul

%100 Güven %100 Memnuniyet

*  FİRMAMIZ Devletimizce Onaylı  Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi ETBİS kayıtlı Yasal Sitedir.Bu linkten teyit edebilirsiniz 

https://www.eticaret.gov.tr/siteprofil/5435138255247554/wwwhitbaskicom

* FİRMAMIZ yasal e-fatura kullanıcısıdır. Ürünlerimiz faturalı ve sorunsuzdur.

* FİRMAMIZ  İSTANBUL VİDEO PLAK KASET CD İLETİŞİM ESNAF ODASI Kayıtlıdır.

* REFERANSLARIMIZ YÜZ AKIMIZDIR !BURAYA TIKLAYARAK YADA LİNKTEN REFERANSLARIMIZDAN ÖRNEKLER İNCELEYEBİLİRSİNİZ: https://hitbaski.com/referanslarimiz/

KİŞİYE ÖZEL TASARIM ve KUPA TSHİRT PLAKET BASKI MERKEZİMİZ AÇILMIŞTIR.

İMALATTAN TOPTAN ve PERAKENDE SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR …

Ailemizin yeni üyesi HitBaskı  ile Sirkeci ‘de – Eminönü~Tahtakale toptan piyasasinda yerleşkemiz olan yeni ofis depomuz ile kaliteli ve Türkiye’nin en iyi fiyatli ürünleriyle %100 müşteri memnuniyetini ilke edinerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Piyasada yeri yurdu belli olmayan binlerce rakibimizin aksine yerleşkemiz olan adresimizle ve sahibinden.com, n11.com, gittigidiyor.com trendyol gibi bir çok alişveriş sitesinde tescilli isimlerimiz ve markamızla sizlerden topladığımız tam puan güvencemizle konfor ve yaşam ürünlerine dair aradığınız her ne varsa bu adreste sizlerle buluşuyor.

Bir çok güveniilir markaya imza atmış olan geçmiş tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

Keyifle ve güvenle en önemlisi dev indirimli fiyatlarla doya doya alişveriş keyfine hoşgeldiniz.

A dan Z’ye aradığınız her ne varsa içinde bulabileceğiniz üstelik Türkiye’nin en uygun koşulları ile temin edebileceğiniz binlerce ürünümüz ile sizlere en iyiyi ve ucuzu tam zamanında sunuyoruz. Yeni tüketici yasasi gereği belirlenen tüm kurallar çerçevesinde memnuniyetiniz için ne gerekiyorsa yapiyoruz.

Hitbaski projesi gün içerisinde zaman ayırmak zorunda kaldığımız alişverişe keyifli ve hızlı bir boyut kazandırmak için tasarlandı. Günümüzün modern mağazacılık sistemiyle, yepyeni bir dinamik olan interaktif mağazacılığı ve Hitbaski.com ‘da sizler için bir araya getirdik.

Sadece toptan alımlarınızda karlı alışverişler gerçekleştirirken perakende özel satışlarımızla da parmak ucunuzdan adresinize hızlı bir şekilde ürününüze sahip olabileceksiniz.

Bağlı olduğu ilkeleri daima %100 güven ve %100 müşteri memnuniyetine dayanan hitbaski.com ; Bir yandan ihtişamlı alişveriş merkezlerini diğer yandan cadde mağazalarını asla aratmayacak tasarım, kalite ve konfor ile projelendirildi.

Günlük ihtiyaçlarımızdan kategoriler halinde sunduğumuz ve sizin de görüşlerinizle oluşturmaya devam ettiğimiz kategoriler bölümümüzdeki ürünlerimize kadar aklımıza gelebilecek en ince ayrıntıyı sizler ve konforunuz için geliştirmeye ve hızla gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Bu süreç çerçevesinde ürün satın alma aşamasından satış sonrası hizmetlerimize kadar tüm tecrübemizle yanınızdayız.

Sitemizde görmek istediğiniz ürünleri bize çekinmeden iletişim bilgilerimizden iletiniz.

Türkiye’nin en büyük tedarik zincirlerinden biri olan hediyemania.com; sonrasında toptan hizmet amaçlı sağladığımız www.hitbaski.com Portföyümüzdeki yaklaşik 250- 300 bin ürün grubuyla geliştirilmek üzere planlanmiştir. Söz konusu ürünler zaman içerisinde sitemizdeki yerlerini hızla almaya devam edecektir. Sitemizde bulamadığınız ürünler için iletişime geçerek sorgulayabilirsiniz. Vitrinimizi düzenlememiz zaman aldığından dolayı istediğiniz ürüne anında kavuşabilmeniz için ilanı açılarak anında temin etmeniz sağlanacaktir.

Faturasız sattığı ürünün arkasında duramayan satış sonrasında sizi üzebilecek bir çok inaktif site açıldı. Lütfen bu gibi sitelerden alişveriş yapmayınız.

Çok eski zamanlarda da olduğu gibi memnuniyetiniz baştacımızdır. Siz değerli müşterilerimiz velinimetimizsiniz.

Sirkeci toptan baskı merkezimizde depo satış ofisimiz olarak tüm ürün gruplarımızla   hizmetinizdeyiz. Kahveye de bekleriz 🙂

Keyifli alişverişler dileriz

Saygılarımızla

Hit Baskı Ailesi

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.